Servis notebooků MSI

Máte rozbitý notebook MSI a je již po záruce? Pak jste na správném místě...

Zajišťujeme pozáruční servis a opravy všech modelů notebooků značky MSI.

Svoz notebooků z celé ČR ZDARMA, Váš notebook vyzvedneme a opravený jej doručíme zpět nebo ho můžete osobně donést do naší provozovny, která se nachází na Praze 4.

objednat svoz zařízení

Po přijetí Vašeho notebooku MSI provedeme nejpozději následující pracovní den diagnostiku jeho závady, která je v případě realizace opravy bezplatná. Po provedené diagnostice se s Vámi náš technik spojí a sdělí maximální cenu opravy a časovou náročnost.

Servisní služby pro notebook MSI

Zajišťujeme servis notebooků MSI všech typů v nejrychlejší možné době - většinu náhradních dílů máme skladem.
Mezi nejčastější opravy patří vylitá tekutina do notebooku, když nejde notebook zapnout a jen hučí a blikají kontrolky, výměna rozbitého displeje, nefunkční klávesnice a výměna napájecího konektoru.
Zajistíme Vám také aktualizaci, či instalaci operačních systémů, ovladačů, aplikací. Doporučujeme pravidelné „fyzické“ čištění (profylaxe) notebooků MSI od prachu, tekutin a jiných nečistot.

Potřebujete na Vašem notebooku MSI obnovit nebo zálohovat data, odstranit viry nebo jej vyčistit? V tom případě stačí vyplnit svozový formulář níže nebo nás navštívit v naší provozovně na Praze 4.